web_tasarm_reklam_banneri.jpg

Hakkımızda

Hakkımızda

 

Sitemiz; Iğdır ilinin, Iğdır’ daki ve ülke genelindeki firmaların, şirketlerin tanıtım hizmetleri ve kolay ulaşım amacıyla tasarlanmıştır. İnternet üzerinden, Şehir ve Firma Rehberi olarak hizmet vermektedir.

 

 

2008 yılının Aralık ayında yayın hayatına basit bir yapı ile başlamıştır. Bugün günlük 3000 i aşan ziyaretçi sayımızdan dolayı sistemlerimizi yenilemek zorunda kaldık ve 28 Ağustos 2012 tarihi itibariyle yeni rehberimizi hizmete sunduk. Eski rehberimize daha önce kayıt olan firmaların yeniden kayıt olmaları gerekmektedir.

 

İçinde bulunduğumuz dönem internet ve teknoloji çağıdır. İnsanlar artık merek ettiği her şeyi internetten Google’ a girerek öğrenmektedir. Kitap halinde basılan firma ve iş rehberlerine hem çok yüksek ücretler ödüyorduk, hem de değişiklik yapamıyorduk. Sitemizden dilediğiniz zaman sizin belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaparak firma ve reklam bilgilerinizde değişiklik yapabilirsiniz.

 

Firmanızın ayrıca bir web sitesi olsa bile sitemize kaydolmanız ve websitenizin ismini eklemeniz, kendi sitenizin ziyaretçi sayısını olumlu yönde etkileyecektir. Rehberden hariç ayrı bir site yaptırmayı düşünüyorsanız, her şey dahil 299 TL den başlayan fiyatlarla web site tasarımı da yapmaktayız.

 

Sitemiz içeriğinde; Iğdır ilinde bulunan firmaların adres ve iletişim bilgileri, ürün, hizmet ve kampanyaları, firmaların tanıtımları, firmaya ait fotoğraflar, Iğdır haberleri, Iğdır ili hakkında bilgiler, Iğdır resimleri, Iğdır sorunları, iş-eleman-kiralama-alım-satım ilanları, nöbetçi eczaneler ve iletişim bilgileri, ücretsiz-ücretli firma kaydı, Iğdırdaki kamu kurum ve kuruluşları iletişim bilgileri gibi hizmetler bulunmaktadır.

 

Rehberimizin amacına ulaşıp herkese faydalı olmasını diler, saygılar sunarız.