web_tasarm_reklam_banneri.jpg

Esnaf Boşuna Para Ödemesin 25/08/2015

Esnaf Boşuna Para Ödemesin

İŞYERİ SAHİBİ AKRABA VE TANIDIKLARINIZI UYARINIZ. Gereksiz yere para ödemesinler!

GOOGLE KAYIT ÜCRETİ ALMAZ.

Bu tuzağa düşüp 2-3 yıldır para ödeyen üyelerimiz varmış. Google indeksini, igdirisrehberi.com olarak biz yaptığımız halde, bazı şahıslar tarafından telefonla aranarak yenileme ücreti istenen üyelerimizin, bize danışmaları sonucu vatandaşı bilgilendirme gereği duyduk:

"Google' dan arıyoruz, sizin firmanızı ilk sıraya/sayfaya kaydedeceğiz" şeklindeki aramalara itibar etmeyiniz. Veya kaydınızın olduğunu söyleyip; üyelik uzatılırsa x lira, iptal edilirse xxx lira derlerse de telefonu suratlarına kapatabilirsiniz. Google kimseyi aramaz, zaten millet ona gidiyor.

Bu kişiler, İnternetten ya da gsm çalışanı tanıdıklarından aldıkları numara arşivinden kişileri aramaktalar. Bir çağrı merkezi kurmuşlar seo nedir bilmeyen adamlar gelip, biz Google iş ortağıyız, sizi ilk sayfaya koyacağız diye sizi arıyor.
Mobil ödeme yöntemiyle paranızı alıyorlar. Yarım saat sonra bile arasanız Google'a girdik artık para iadesi sözkonusu olamaz diyecekler. birmilyonnokta, hepsibayiden vb gibi rehber sitelere kaydedip bunu bir Google hizmetiymiş gibi pazarlıyorlar.

LÜTFEN TANIDIKLARINIZI BİLGİLENDİRİNİZ. 
Firmanızı www.igdirisrehberi.com vb sitelere ücretsiz kaydederek de Google' da listelenebilirsiniz.

İlgili yazı ve yorumları buradan da inceleyebilirsiniz:
http://m.r10.net/…/857299-birmilyonnokta-hakinda-bilgi-lazi…

 

Facebook Yorumları