web_tasarm_reklam_banneri.jpg
Rent a Car - Iğdır Oto Kirala Güven Oto


Gümüş Üye
Firma Adı
: Rent a Car - Iğdır Oto Kirala Güven Oto
Yetkili Adı
: Hüseyin AKŞAR - Muhammed Ali ŞAVLU
Adres
: Dr.Sadık Ahmet Caddesi Noter yanı
Şehir/İlçe
: Iğdır / Merkez
Telefon
: 0(537) 706-0666
Cep Tel
: 0(506) 173-6647
Faks
: 0
Sektörler
: Rent a Car - Oto Kiralama
E-Posta Adresi
:
Web Sitesi
:
Facebook
:
İletişim
: Email belirtilmemis.
Bu firma toplamda 21895 kez ziyaret edildi.
FİRMA HAKKINDA BİLGİLER

Iğdır oto kiralama - Iğdır Rent a Car

 

 

arabaığdır oto kirala, ığdır rent a car merkezi. 1990  Yılından beri  Otomotiv  sektöründe  hizmet veren  firmamız 2004 yılında icraatlarına araç kiralama hizmetini de  ekleyerek eksikliğini  gördüğü kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışını araç kiralama sektörüne kazandırmayı  vizyon edinmiştir.

Karahan Rent a Car öncelikle  Iğdır  ili  olmak  üzere   Kars , Erzurum, Van  ve  Ağrı  şehirlerinin Hava limanı Otogar , Otel ve İş yerleri teslimatlarıyla  yeni  model  araçları  ile kaliteli ve ayrıcalıklı hizmeti  ayağınıza  kadar sunar. 

Bu vizyon ile  yola çıkan  firmamız  ekonomik, orta, lüks ve arazi araçlarından oluşan filosuyla sektördeki yerini almıştır. Münferit kiralamanın yanında değerli kurumsal müşterilerine uzun dönem ve dönemsel pratik kiralama seçenekleri sunmuştur.Ülkemiz ekonomisinin bireylerin ve şirketlerin Olumlu, olumsuz etkilendiği özel durumlarda müşterilerine sunduğu farklı kiralama modelleriyle hem müşterisine kolaylık hem sektöre yenilikçi fikirler sunarak yapıcı ve öncü tavrını göstermiştir. 

Güzel Iğdır'ın turistik ve ticari değerlerini sentezleyip önce yaşadığımız şehirde  araç kiralamanın, zorluklardan ibaret olmadığı, % 100 müşteri memnuniyetine dayalı kullanıcı için ,tamamen kolaylık ve keyif anlamına  gelen oto kiralama işini  Karahan Rent a Car markasıyla sağlamayı amaç edinmiştir. 

 

 

Iğdır'da Karahan Rent a Car olarak, oto kiralama sektörüne yön veren firmamız, sizin istekleriniz doğrultusunda hizmet vermektedir.

 

araba1. GÜNLÜK KİRALAMA

2. AYLIK KİRALAMA

3. YILLIK KİRALAMA

4. FİLO KİRALAMA

5. HAVA ALANI TRANSFER

6. VİP TRANSFER

7. ŞÖFORLÜ VE ŞÖFÖRSÜZ KİRALAMA

8. REHBERLİK VE DANIŞMANLIK

9. KÜLTÜR VE TURİZM SEFERLERİ

 

 

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...

 

Karahan Iğdır Oto Kiralama

Karahan Iğdır Rent a Car

HARİTADAKİ YERİMİZ
Facebook Yorumları