web_tasarm_reklam_banneri.jpg
Minik Eller Kreş ve Gündüz Bakım Evi Iğdır


Altın Üye
Firma Adı
: Minik Eller Kreş ve Gündüz Bakım Evi Iğdır
Yetkili Adı
: Pervin Balnak TURAN
Adres
: Evren Paşa Cad. DSİ yanı
Şehir/İlçe
: Iğdır / Merkez
Telefon
: 0(476) 226-1976
Cep Tel
: 0(530) 176-1976
Faks
: 0(530) 879-5333
Sektörler
: Kreşler - Anaokulları
E-Posta Adresi
: ilkyeniufuklar@hotmail.com
Web Sitesi
: www.igdirminikeller.com
Facebook
: Facebook Sayfamız
İletişim
: Firmaya Mesaj Gönder
Bu firma toplamda 25034 kez ziyaret edildi.
FİRMA RESİMLERİ
FİRMA HAKKINDA BİLGİLER
Minik Eller Kreş Ve Gündüz Bakım Evi
Telefon: (530) 176-1976    (542) 746-7076
 
Minik Eller Kreş Ve Gündüz Bakımevi Konusunda uzman kadrosu,çağdaş eğitim anlayışı ve çeşitli kurs ve eğitimlerle, çocuklarınızın okul öncesi gelişiminde sizlerle beraber. :)
Minik Eller Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde her çocuk kendidir. Kendilik algısını geliştirirken, öteki ile olan farklılıkların kabulünü yaşarken aynı zamanda onunla benzerliklerini bulur.

İşbirliğini, paylaşmayı, hayata ve kendine güvenmeyi öğrenir. Hayatla ilgili bu önemli deneyimleri, oyun ve etkinlikler sayesinde öğrendikleriyle harmanlayarak kendi kendini büyütür.

 
 
MİSYONUMUZ

Minik Eller Kreş Ve Gündüz Bakımevi Konusunda uzman kadrosu,çağdaş eğitim anlayışı ve çeşitli kurs ve eğitimlerle, çocuklarınızın okul öncesi gelişiminde sizlerle beraber olmak :)

 

AMACIMIZ

* Çocukların; Vatan, millet, bayrak, aile ve insan sevgisini benimseyen, millî ve manevi değerlere bağlı, kendine güvenen, çevresiyle iyi iletişim kurabilen, dürüst, ilkeli, çağdaş düşünceli, hak ve sorumluluklarını bilen, saygılı ve kültürel çeşitlilik içinde hoşgörülü bireyler olarak yetişmelerine temel hazırlamak amacıyla çaba göstermek,
* Çocukların beden, zihin ve duygu gelişmesini ve iyi alışkanlıklar kazanmasını sağlamak,
* Çocukların Türkçe'yi doğru ve güzel konuşmalarını sağlamak,
* Çocuklara sevgi, saygı, iş birliği, sorumluluk, hoşgörü, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma gibi davranışları kazandırmak,
* Çocuklara hayal güçlerini, yaratıcı ve eleştirel düşünme becerilerini, iletişim kurma ve duygularını anlatabilme davranışlarını kazandırmak,
* Çocukları ilköğretime hazırlamaktır.
 

İLKELERİMİZ

Çocukların bedensel, bilişsel, duygusal, sosyal, kültürel, dil ve hareket gibi çok yönlü gelişimlerini destekleyecek eğitim ortamı hazırlanır.

Eğitim etkinlikleri düzenlenirken; çocukların yaşları, gelişim özellikleri, öğrenme hızları, ilgileri, gereksinimleri ile okulun ve çevrenin imkânları dikkate alınır.

Çocukların; beslenme, uyku, öz bakım becerileri, doğru ve sağlıklı temel alışkanlıklar kazanmalarının yanında doğa sevgisiyle çevreye duyarlı olmaları da sağlanır.

Eğitim etkinlikleri; çocukların, sevgi, saygı, iş birliği, katılımcılık, sorumluluk, yardımlaşma ve paylaşma duygularını geliştirici nitelikte olur.

Eğitim, sevgi ve şefkat anlayışı içinde yürütülür. Çocuklara eşit davranılır ve bireysel özellikler göz önünde bulundurulur. Çocukların öz güvenlerini kazanmaları için ceza, baskı uygulanmaz ve kısıtlamalara yer verilmez.

Eğitim etkinliklerinin değerlendirilmesinde belirlenen hedeflere ne ölçüde ulaşıldığı tespit edilir. Plânlama yapılırken bu sonuçlar dikkate alınır.

Çocukların kendilerini ifade ederken; Türkçe 'yi doğru ve güzel konuşmalarına öncelikle önem verilir.

Şartları elverişsiz çevrelerden ve ailelerden gelen çocuklar için ortak bir yetişme ortamı hazırlanması için çaba gösterilir.

Oyun, çocuklar için en uygun öğrenim yöntemi olarak uygulanır.

Eğitim programı hazırlanırken ailelerin ve içinde bulunulan çevrenin özellikleri dikkate alınır, ailenin eğitime etkin katılımı sağlanır.

Çocuğun gelişimi ve okul öncesi eğitim programı düzenli olarak değerlendirilir.

Ayrıca velilerimizide unutmadık hafta içi 3 gün palates dersleri ve takı kurslarımızla günü daha verimli ve sağlıklı geçirmemiz hedefimiz...
 

TELEFON: (530) 176-1976    (542) 746-7076

HARİTADAKİ YERİMİZ
Facebook Yorumları