web_tasarm_reklam_banneri.jpg
Iğdır İş Rehberi


Altın Üye
Firma Adı
: Iğdır İş Rehberi
Yetkili Adı
: Kaan YILDIRIM
Adres
: Bağlar Mahallesi
Şehir/İlçe
: Iğdır / Merkez
Telefon
: 0(476) 123-4567
Cep Tel
: 0(555) 555-5555
Faks
: 0(476) 123-4567
Sektörler
: Reklam - Tabela
E-Posta Adresi
: igdirisrehberi@hotmail.com
Web Sitesi
: www.igdirisrehberi.com
Facebook
: Facebook Sayfamız
İletişim
: Firmaya Mesaj Gönder
Bu firma toplamda 15842 kez ziyaret edildi.
FİRMA RESİMLERİ
FİRMA HAKKINDA BİLGİLER

Sitemiz; Iğdır ilinin, Iğdır’ daki ve ülke genelindeki firmaların, şirketlerin tanıtım hizmetleri ve kolay ulaşım amacıyla tasarlanmıştır. İnternet üzerinden, Şehir ve Firma Rehberi olarak hizmet vermektedir.

2008 yılının Aralık ayında yayın hayatına basit bir yapı ile başlamıştır. Yıl 2012 ve günlük 2500-3000 i bulan ziyaretçi sayımızdan dolayı sistemlerimizi yenilemek zorunda kaldık ve 28 Ağustos 2012 tarihi itibariyle yeni rehberimizi hizmete sunduk. Eski rehberimize daha önce kayıt olan firmaların yeniden kayıt olmaları gerekmektedir.

 

İçinde bulunduğumuz dönem internet ve teknoloji çağıdır. İnsanlar artık merek ettiği her şeyi internetten Google’ a girerek öğrenmektedir. Kitap halinde basılan firma ve iş rehberlerine hem çok yüksek ücretler ödüyorduk, hem de değişiklik yapamıyorduk. Sitemizden dilediğiniz zaman sizin belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaparak firma ve reklam bilgilerinizde değişiklik yapabilirsiniz.

 

Firmanızın ayrıca bir web sitesi olsa bile sitemize kaydolmanız ve websitenizin ismini eklemeniz, kendi sitenizin ziyaretçi sayısını olumlu yönde etkileyecektir. Rehberden hariç ayrı bir site yaptırmayı düşünüyorsanız, her şey dahil 299 TL den başlayan fiyatlarla web site tasarımı da yapmaktayız.

 

Sitemiz içeriğinde; Iğdır ilinde bulunan firmaların adres ve iletişim bilgileri, ürün, hizmet ve kampanyaları, firmaların tanıtımları, firmaya ait fotoğraflar, Iğdır haberleri, Iğdır ili hakkında bilgiler,  Iğdır resimleri, Iğdır sorunları, iş-eleman-kiralama-alım-satım ilanları, nöbetçi eczaneler ve iletişim bilgileri, ücretsiz-ücretli firma kaydı, Iğdırdaki kamu kurum ve kuruluşları iletişim bilgileri gibi hizmetler bulunmaktadır.

 

Rehberimizin amacına ulaşıp herkese faydalı olmasını diler, saygılar sunarız.

HARİTADAKİ YERİMİZ
FİRMA VİDEOSU
FİRMAYA AİT BAZI ÜRÜNLER
FİRMA İLANLARI
İlan Başlığı İlan Tipi Tarih
Satılık Kurbanlık Adaklık Hayvan Satım İlanları 21/09/2013
Bakıcı Arayan Eleman İş İlanları 27/02/2015
Facebook Yorumları